У Мінекономіки назвали кількість ФОПів і найманих працівників, які уже отримали "карантинні" гроші

У Мінекономіки назвали кількість ФОПів і найманих працівників, які уже отримали "карантинні" гроші

Національний банк України

Подавати заявку ФОПам з "червоних" зон на отримання компенсації слід через “Дію”.

В Україні на виплату по 8 тисяч гривень ФОПам та найманим працівникам, які не працювали через локдаун, станом на сьогодні, 6 травня, направлено 600 млн гривень. Із 320 тисяч підприємців, які подали заявки, компенсацію від держави наразі отримали 75 тисяч осіб. 

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Так, 380 млн грн спрямували на виплату найманим працівникам, а 220 млн грн - ФОПам. Подавати заявку на отримання "карантинних" грошей, за його словами, необхідно через “Дію” до 19 травня. Водночас відповідна програма державної підтримки буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до  “червоної” зони. 

“Зараз більшість регіонів виходять із жорстких карантинних обмежень. Проте отримати допомогу від держави можна  впродовж 30 днів з дня запровадження правил “червоної” зони в регіоні, де ФОП або найманий працівник здійснюють діяльність. Якщо цей регіон було віднесено до “червоної” зони протягом лютого-березня, необхідно звернутися за допомогою через портал або застосунок “Дія” до 19 травня. На сьогодні вже маємо понад 320 тис. таких заявок", - заявив Петрашко.

Нагадаємо, українським підприємцям, які через локдаун не мають змоги заробляти, вдруге нададуть матеріальну допомогу. ФОПи та наймані працівники, які постраждали від посилених карантинних заходів у регіонах "червоної" зони, зможуть отримати 8 тисяч гривень компенсації від держави. Крім цього можливі додаткові виплати з місцевих бюджетів, якщо орган місцевого самоврядування ухвалить відповідне рішення. Хто має право на отримання компенсації і як подати заяву на її отримання, читайте за цим посиланням.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Чи вистачить на всіх ФОПів по 8 тисяч гривень допомоги від держави – Економічні новини

Чи вистачить на всіх ФОПів по 8 тисяч гривень допомоги від держави – Економічні новини