У Мінекономіки назвали суму, яку виплатили безробітним упродовж карантину

У Мінекономіки назвали суму, яку виплатили безробітним упродовж карантину

Очільник міністерства заявляє про призупинення зростання кількості безробітних.

В Україні спостерігається тенденція до зниження кількості зареєстрованих безробітних, яких побільшало під час карантину. Упродовж березня-серпня держава загалом виплатила 7,5 мільярда гривень громадянам, які втратили роботу.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко 3 вересня в прямому ефірі "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Зі слів міністра, за програмою допомоги із часткового безробіття станом на 3 вересня виплачено 2,3 млрд грн. Фінансування здійснюється кожні десять днів. І наразі, як переконує Петрашко, така заборгованість відсутня.

"Щоб підприємства не звільняли людей, ми запровадили програму так званого часткового безробіття, якою скористалося близько 240 суб’єктів. Тим самим, нам вдалося зберегти робочі місця для 380 тис. працівників, які не пішли на біржу праці, а скористалися в пікові часи цією програмою", — сказав  міністр економіки.

Нагадаємо, від початку карантину майже пів мільйона українців отримали статус безробітного. Так, у березні втратили роботу 432 тисячі людей. Це майже на 70% більше ніж за такий самий період торік. 

Відео В Україні стане більше безробітних – прогнози економістів

Новий податок для водіїв таксі. В Україні стане більше безробітних – прогнози економістів. Та про рекордний врожай зернових. Докладніше – в нашому економічному блоці. 

В Україні стане більше безробітних – прогнози економістів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів