У Мінекономрозвитку назвали підприємство, з якого розпочнеться велика приватизація у 2016 році

Дата публікації
Перегляди
1203
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінекономрозвитку назвали підприємство, з якого розпочнеться велика приватизація у 2016 році

Приватизація Одеського припортового заводу має розпочатися навесні 2016-го / Фото: УНІАН

Рада повинна внести зміни в законодавство задля недопущення до приватизації росіян.

Завтра, 24 листопада, Верховна Рада має розглянути законопроект 2319а, який передбачає внесення змін до деяких законів України, що регулюють питання приватизації держкомпаній. Зокрема, законопроект передбачає заборону громадянам та компаніям країни-агресора, тобто Росії, брати участь у купівлі українських державних підприємств.

"Завтра на голосування в Раді буде винесено законопроект 2319а. Давайте боротися з корупцією реальними діями, а не на словах. Прийняття законопроекту до кінця 2015-го дозволить провести приватизацію Одеського припортового заводу вже в березні-квітні 2016 року. Приватизацію вже немає куди відкладати. Потрібно пришвидшитись. Але професійно та прозоро. Найкраща оптимізація держкомпаній – віддати їх в приватну власність, залучити інвестиції та інновації з закордону. Приватизація вирішує найголовнішу проблему держпідприємств – корупцію", – зазначив під час сьогоднішнього брифінгу в Києві міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус.

Водночас, відповідно до раніше затвердженого плану, вже наступного тижня планують оголосити про приватизацію "Президент-готелю", що розташований у Києві. Про це зазначив голова Фонду держмайна Ігор Білоус. Початкова ціна готелю – 330 млн грн.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1203
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація