У Мінфіні назвали мізерний відсоток зареєстрованих переселенців, які можуть реально отримувати виплати

Із 40 тисяч тільки 3911 осіб, які реально можуть отримувати виплати .

Глава департаменту фінансів соціальних програм Мінфіну України Андрій Рязанцев заявив, що з 40 тисяч перевірених внутрішньо переміщених осіб лише 9% можуть отримувати виплати згідно з цим статусом.

Виданню "Дзеркало тижня. Україна" він повідомив, що з 40 тисяч переселенців, яких відомство перевірило на предмет перетину лінії розмежування, 25 тисяч ніколи не потрапляли на підконтрольну територію.

"У результаті з 40 тис. тільки 3911 осіб, які реально можуть отримувати виплати як ВПЛ. А це всього 9% від перевірених. Якщо ж екстраполювати цю цифру на кількість переселенців, то отримуємо не більше 150 тис. реальних ВПЛ", - сказав Рязанцев.

"Ми відпрацювали 4 млн 29 тис. виплат, в їх числі 342,2 тис. виплат, до яких у нас є різноманітні зауваження. Це близько 9% від перевірених. А 9% від 48,4 млн соцвиплат - це 4 млн 356 тис. виплат з підозрами. Не менше 5 млрд грн втрат в місяць, якщо брати мінімальну пенсію. Тобто, виходячи з наших сьогоднішніх прогнозів, близько 60 млрд грн бюджету можуть йти на незаконні соцвиплати", - зазначив він.

За словами глави департаменту фінансів, у найближчій перспективі всі пенсіонери-переселенці пройдуть реальну фізичну верифікацію через "Ощадбанк".

Раніше повідомлялося, що бойовики"ДНР" отримували соцвиплати як вимушені переселенці.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: