У Мінфіні оприлюднили майбутні ставки податків на житло, автомобілі, тютюн та алкоголь

Податковий кодекс планують переписати наполовину.

У Міністерстві фінансів готуються за тиждень презентувати нову податкову реформу. Нинішній Податковий кодекс у відомстві переписали майже наполовину.

Зокрема, передбачили нові податки на житло та автомобілі, а також щорічне зростання акцизу на алкоголь та тютюн.  Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Ранок.

Отже, передбачається оподатковувати всі автомобілі віком до п'яти років. Податок фіксований. Для автомобілів класу "люкс" – це 25 тис. грн на рік. Для решти авто – податок 800 грн. Його автовласники сплачуватимуть під час купівлі автоцивілки.

В оподаткуванні нерухомості хочуть виокремити елітне житло. Це квартири в понад 300 квадратних метрів та будинки у понад 500. Щорічний податок теж фіксований, і це – 25 тис. грн.

Також пропонують підняти акцизи на тютюн та алкоголь. Здорожчання буде поступовим. Так, акциз на тютюн зростатиме впродовж п'яти років на 10-20% щороку.  Подібне буде з акцизом на алкоголь, проте там вирізнятимуть окремі ставки для пива, вина тощо.

"Протягом п'яти років на 10-20% щорічно зростатиме акциз – це тютюн.  Алкоголь по-іншому будуть оподатковувати, але також буде поступово підніматися. Відсоток буде більшим", – заявила заступник міністра фінансів Олена Макеєва.

ВідеоУ Міністерстві фінансів готуються презентувати податкову реформу

Мінфін також несподівано пропонує скасувати оподаткування мінімальних зарплат.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: