У Мінфіні передбачають поступове скорочення державного боргу наступного року

У Мінфіні передбачають поступове скорочення державного боргу наступного року

Прогнозується, що ВВП України 2021 року зросте на 4,6%.

Міністерство фінансів планує у 2021 році знизити показник державного боргу до 64,4% з 68% ВВП, які планується отримати за підсумками поточного року.

Про це 14 вересня на брифінгу щодо проєкту держбюджету на 2021 рік повідомив міністр фінансів Сергій Марченко.

"Ми передбачаємо зниження державного боргу на 3,4 відсоткових пункта - до 64,6 відсоткових пунктів. З огляду на те, що цей рік складний, у нас цього року є ймовірність, що державний борг зросте, наступного року ми передбачаємо поступове скорочення державного боргу. Ми передбачаємо проведення помірної і виваженої боргової політики", - сказав він.

Варто зазначити, що обсяг державного та гарантованого державою боргу України за 2019 рік зріс у доларовому еквіваленті на 6,05 млрд доларів, або на 7,7%, до 84,36 млрд доларів.

Нагадаємо, у Міністерстві фінансів представили проєкт Державного бюджету України на 2021 рік, який 14 вересня затвердив Кабінет міністрів. Прогнозується, що ВВП України зросте на 4,6%, а інфляція буде на рівні 7,3%. 

Відео Коли почне зростати економіка України

Національна економіка почне зростати вже в другому півріччі 2020 року.  У цьому переконаний прем’єр-міністр України. Детальніше про це, а також про виплати допомоги з безробіття і заборону Верховної Ради стягувати пеню за кредитами дивіться в економічному огляді.   

Коли почне зростати економіка України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів