У Мінфіні пояснили, чому перенесли на грудень 2021-го підвищення мінімалки

У Мінфіні пояснили, чому перенесли на грудень 2021-го підвищення мінімалки

Фото: Право на владу

Сергій Марченко розповів, чи очікувати збільшення зарплат вчителям.

Міністр фінансів Сергій Марченко пояснив, чому підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тис. перенесли на грудень 2021 року. За його словами, це сталося через те, що вливання коштів в економіку вплинуло на інфляцію.

Про це він сказав 26 листопада в прямому ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1". 

"Першого липня 2021 року планувалось (збільшити мінімальну заробітну плату. — Ред.) до 6 500 грн. Зараз (планується. — Ред.) — 1 грудня 6,5 тис. грн. Це пояснюється тим, що у нас певним чином такі шокові вливання коштів в економіку впливають на інфляцію. Ми подискутували з нашими партнерами й визначили, що нам дійсно варто відкласти це підвищення до кінця року. 1 грудня є більш ніж нормальним терміном запровадження 6500 грн", — заявив він.

Водночас на запитання ведучої ток-шоу Наталі Мосейчук про те, чому не буде підвищення зарплат вчителям, Марченко відповів: "Чому не буде? Буде. Є єдина тарифна сітка. Є мінімальна заробітна плана. Заробітні плати вчителів не будуть знижені, вони будуть підвищені в запланованих обсягах".

Марченко прокоментував підвищення зарплати вчителям

Марченко прокоментував підвищення зарплати вчителям

Нагадаємо, 23 листопада Кабінет міністрів України ще на рік переніс реалізацію постанови про підвищення мінімальних зарплат вчителів на 20-70%. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація