У Мінфіні прокоментували заяву МВФ щодо можливого припинення кредитування

Заступник Яресько вважає, що кредитори стурбовані через анонсовані відставки міністрів.

Заява МВФ щодо можливого припинення кредитування України зумовлена кризовою ситуацією в уряді. Таку думку висловив застпник міністра фінансів Артем Шевальов.

"Як ви бачили з коментарю директора-розпорядника МВФ Крістін Лагард, ті люди, які ставлять підпис у меморандумі, відповідають і за його імплементацію. МВФ хоче розуміти і внести ясність щодо уряду та майбутнього уряду. І ті підписи, які будуть стояти в меморандумі, ті люди мають бути партнерами із МВФ у найближчі 3-4 місяці до наступного перегляду", - цитують "Українські новини" слова заступника Наталі Яресько.

Урядовець наголосив, що наразі текст меморандуму співпраці із МВФ вже практично погоджений. Підписувати вказаний документ від України традиційно мають президент, прем'єр-міністр, голова НБУ та міністр фінансів.

Директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що без прагнення України "оживити реформи, посилити боротьбу з корупцією буде важко зрозуміти, як Фонд зможе продовжити програму" кредитування та співпраці. 

Раніше у Міжнародному валютному фонді заявили, що занепокоєні рішенням Айвараса Абромавичуса подати у відставку з посади міністра економічного розвитку і торгівлі України.

3 лютого глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про свою відставку. Причиною звільнення він назвав різку активізацію блокування будь-яких системних реформ і нав'язування сумнівних особистостей в команду. Зокрема, він звинуватив першого заступника голови фракції БПП Ігоря Кононенка у лобіюванні своїх людей на високі посади в держкомпаніях і на крісло заступника міністра. Документів із доказами злочинних дій провладного депутата, каже міністр, вистачає.

Слідом за главою відомства Айварасом Абромавичусом у відставку пішли і його заступники - Максим Нефьодов, Юлія Ковалів, Юлія Клименко. Також залишила пост Торгового представника України Наталія Микольська.

Сам Кононенко всі обвинувачення відкидає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: