Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінфіні розповіли, скільки грошей до бюджету приносив би легальний гральний бізнес

Ці кошти вкладалися б в охорону здоров'я, культуру, спорт.

Легалізація грального бізнесу в Україні приносило б до бюджету близько п'яти мільярдів гривень щороку. 

Про це повідомив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Ситуація з лотерейним ринком схожа на те, що відбувається з СФР (Служба фінансових розслідувань - ред.) – чиниться активна протидія. Лобістські групи не дають розглянути у Верховній Раді комплексний урядовий законопроект. Бо вигідно заробляти мільярди і майже нічого з цього не платити в бюджет. Гральні контори на кожному кроці – їх більше, ніж аптек", - сказав урядовець.

За його словами, гральний бізнес такого формату негативно впливає на соціальний стан населення, тому його варто урегулювати, внісши відповідні зміни до законодавства. 

Данилюк вважає, що гроші, які йтимуть до бюджету він казино та ігрових автоматів, можна буде вкласти в охорону здоров'я, спорт, культуру, соціальне забезпечення українців тощо. 

"Ми маємо легалізувати цю сферу. Подобається це комусь, чи ні, а сплачувати податки з зароблених коштів потрібно. Вже з'являються замовні статті і сюжети, що пропагують збереження чинної ситуації. Це зрозуміло – люди борються за свої гроші. А ми боремося за повноцінний, наповнений бюджет і елементарний законний порядок", - зазначив голова Мінфіну.

Нагадаємо, раніше Олександр Данилюк вже заявляв, що прагне зробити легальним в Україні гральний бізнес

Залиште свій коментар

Вибір редакції