У Мінфіні відповіли Рахунковій палаті на заяву про недостатній обсяг коштів на зарплати й пенсії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 1 січня в Україні має зрости розмір мінімальної зарплати.

У Міністерстві фінансів запевняють, що на закладені у проекті держбюджету на 2019 рік розміри зарплат і пенсій вистачить коштів.

"У відповідь на заяву голови Рахункової палати Валерія Пацкана хочемо запевнити всіх зацікавлених, що проект бюджету на 2019 рік передбачає достатній обсяг коштів для зарплат і пенсій, зокрема з урахуванням індексації розміру пенсій від 1 березня 2019 року, підвищення пенсій військовослужбовцям, зростання прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати – всього 166,5 млрд грн, що на 27,2 млрд грн більше, ніж 2018 року", - зазначили у Мінфіні.

Від 1 січня 2019 року мінімальна зарплата має зрости з нинішніх 3723 грн до 4173 грн. Також передбачили індексацію зарплат бюджетникам на рівні 9,4% порівняно з 2018 роком.

"Ми ставимося до соціальних зобов’язань перед громадянами максимально серйозно, як і до зобов’язань перед кредиторами держави. Для того, щоб обіцяти людям більші зарплати, ми повинні досягти стабільного економічного зростання та втримати макроекономічну стабільність, і для цього команда Міністерства фінансів робить все можливе", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, в Україні хочуть запровадити "другу пенсію". Як діятиме нова накопичувальна система, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

ВідеоКабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

Кабмін затвердив і направив до парламенту проект бюджету на 2019 рік. Урядові фінансисти прогнозують наступного року зростання ВВП на 3 відсотки, зменшення інфляції до 7-ми відсотків. Мінімальна заробітна плата перевалить за 4 тисячі гривень. У держскарбницю планують назбирати 1,3 трильйона гривень.

Кабмін затвердив проект бюджету на 2019 рік

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції