У Мінінфраструктури прокоментували заборону транзиту українських товарів через Росію

У відомстві вважають таке ускладнення спробою негативно вплинути на економічну ситуацію в Україні.

У Міністерстві інфраструктури повідомляють, що відтепер міжнародні транзитні автомобільні перевезення вантажів з України до Республіки Казахстан через територію РФ здійснюються з території Білорусі. Зміни спричинені тим, що 4 січня Російська Федерація повністю заборонила транзит своєю територією будь-яких товарів із України.

"Це означає, що згідно з нововведеннями водії не мають права перетинати україно-російський кордон, натомість можуть заїжджати на територію РФ через Білорусь і лише за умови наявності облікових талонів та спеціальних засобів ідентифікації (пломб). Таке рішення російської сторони закріплене указом президента РФ В. Путіним від 1 січня 2016 року", - йдеться в повідомленні.

У відомстві вважають таке ускладнення транзиту через РФ ще однією спробою російської влади негативно вплинути на економічну ситуацію в Україні.

"Непродумане рішення російської сторони без чіткого механізму його реалізації та неузгоджена квота дозволів на 2016 рік наразі призвели до повної зупинки перевезень між країнами. Більше того, таке різке обмеження транзиту через територію РФ ставить під загрозу інтереси третіх країн, які не зможуть отримати необхідні товари", - наголошують в мінінфраструктури.

Україна закликала перевізників поки що не планувати поїздки до Російської Федерації задля уникнення незручностей для водіїв та додаткових витрат для бізнесу. 

Нагадаємо, в Росії набрали чинності указ президента та постанова уряду, які забороняють транзит українських товарів територією Росії до Казахстану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: