У Мінрегіоні назвали області, які повністю підключені до опалення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На сьогодні до опалення підключено 88,9% житлових будинків і 92,8% об'єктів соцсфери.

Станом на п'яте листопада в Україні до системи опалення на 100% підключені лише три області. Повною мірою теплом забезпечена Закарпатська, Івано-Франківська та Тернопільська області.

Про це повідомили у Мінрегіоні.

"В Україні станом на п'яте листопада до опалення підключено 88,9% об'єктів житлового фонду та 92,8% - соціального", - йдеться в повідомленні.

Тим часом, у Вінницькій, Житомирській та Миколаївській областях опалюється 100% об'єктів соцсфери. Що стосується житлового фонду, то повністю, на 100%, опалення підключено також в Чернігівській області. Понад 99% житлових будинків опалюється у Волинській, Рівненській, Житомирській, Сумській, Полтавській та Донецькій областях.

Оновлена карта з підключенням областей до опалення
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Нагадаємо, раніше у міністерстві розвитку громад і територій України повідомили, що в усіх областях України підключили опалення. Водночас,у Львові через потепління вже відключили батареї. А на Харківщині, у Куп’янську, в 10 закладах загальної середньої освіти через відсутність опалення школярам подовжили осінні канікули до кінця тижня.

Відео Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Уряд обмежив вартість однієї гігакалорії до 1400 гривень. Нині вартість тепла по Україні коливається від 1200 до 2200 в різних регіонах. При однаковій ціні на газ та зарплатах у галузі подібна різниця необґрунтована, вважають у Кабміні. За попередніми оцінками, зниження тарифів у всій країні становитиме близько 14%, а в окремих містах люди платитимуть на 40% менше.    

Згідно з рішенням Кабміну тарифи на опалення та гарячу воду зменшаться на 14%

Залиште свій коментар

Вибір редакції