Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінрегіоні України скоротять працівників та збільшать зарплати до рівня ринкових

У відомстві відбувається реорганізація та оптимізація.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України скоротить близько 20% працівників, а ключовим співробітникам підвищить зарплати.

Про це заявив заступник міністра – керівник апарату Максим Малашкін під час прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України.

За його словами, у Мінрегіоні триває процес реорганізації, в рамках якого відбувається укрупнення департаментів та оптимізація чисельності. У міністерстві будуть виділені ключові посади, які будуть відповідати за формування та реалізацію державної політики та реформи.

"Ми розуміємо, що залучення фахового персоналу можливе тільки за умов ринкового рівня заробітної плати. Ключові співробітники відповідно до законодавства можуть розраховувати на підвищений дохід. В системі оплати праці відбувся рід змін, зокрема, ми маємо можливість протягом двох років застосовувати стимулюючі виплати та виплачувати премії без обмежень", - сказав заступник міністра.

Окрім того, посади, виконують функції з обслуговування, будуть виведені з державної служби.

"Ті співробітники, які будуть переведені на посади, що виконують функції з обслуговування, не втрачають нічого, окрім статусу державних службовців. Умови оплати праці для них в жодному разі не погіршаться. Більше того, ця категорія співробітників матиме змогу працювати за сумісництвом та отримувати додатковий дохід, що було їм заборонено старим законом", - наголосив Максим Малашкін.

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко сподівається, що новий Кабмін перегляне порядок нарахування зарплат фахівцям його відомства, а також самому голові міністерства. Петренко сказав, що свою зарплату у близько 16 тис. грн вважає недостатньою, і довго із такими заробітками він не зможе очолювати міністерство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції