У Мінсоцполітики готують нові програми підвищення пенсій: коли їх реалізують

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Мінсоцполітики готують нові програми підвищення пенсій: коли їх реалізують

Фото: УНІАН

Наразі середній розмір пенсії в Україні становить 3 тис. 400 гривень

Міністерка соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що міністерство готує нові програми підвищення пенсій. Вони будуть реалізовані наступного року.

Про це вона сказала під час наради глави держави з представниками Кабінету міністрів, повідомляє Офіс президента.

"Ми зараз готуємо нові програми підвищення пенсій, які будуть реалізовані у 2021 році", - зазначила міністерка.

Вона додала, що наразі середній розмір пенсії в Україні становить 3 тис. 400 гривень, що на 13% більше порівняно з попереднім роком.

Також Марина Лазебна повідомила, що з Фонду боротьби з коронавірусом виділено 2,5 млрд грн на потреби Фонду соціального страхування. Страхові виплати вже отримали майже 5 тис. осіб, з них - 1 тис. 100 медичні працівники, які перебувають на самоізоляції. Крім того, страхові виплати одержали три родини медичних працівників, які загинули внаслідок боротьби з COVID-19.

Нагадаємо, 1 квітня уряд підтримав соціальні ініціативи президента України Володимира Зеленського, які спрямовані на захист пенсіонерів та інших вразливих верств населення у зв’язку з глобальною кризою, спричиненою поширенням коронавірусної хвороби. Зокрема, було передбачено встановлення щомісячної виплати у розмірі до 500 гривень пенсіонерам, старшим за 80 років, чия пенсія не перевищує 9205 гривень та виплати разової допомоги на суму 1000 грн для пенсіонерів, розмір пенсії яких не перевищує 5000 грн.

Скільки українцям треба для нормального життя: ТСН опитала перехожих

Скільки українцям треба для нормального життя: ТСН опитала перехожих

 

Наступна публікація