У Мінсоцполітики назвали єдину умову припинення надання житлової субсидії

Дата публікації
У Мінсоцполітики назвали єдину умову припинення надання житлової субсидії

Українці нині активно оформлюють житлові субсидії / olex-kurinniy.livejournal.com

"Стара" заборгованість за комунальні послуги не є причиною, аби позбавити субсидії.

Єдиною умовою, за якої українцям припинять надавати житлові субсидії, є несплата громадянином обов'язкової частки платежу. Водночас громадяни, які мають "старі" борги за житлово-комунальні послуги, отримуватимуть субсидії.

Про це під час сьогоднішньої "Години запитань до уряду" повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін, пише УНІАН.

"Єдиною умовою зупинення житлової субсидії є несплата громадянином обов'язкової частки платежу", – сказав Мущинін і наголосив, що за наявності заборгованості із зарплати або інших виплат нарахування субсидії продовжиться до моменту її погашення.

За даними Державної служби статистики, у першому кварталі 2015 року субсидії на оплату житлово-комунальних послуг були призначені 392 тисячам сімей на загальну суму 127,7 млн грн.

Нагадаємо, розмір обов'язкової частки платежу визначається як сума усіх доходів сім'ї за рік, поділена на 12 і на кількість членів сім'ї. Таким чином отримуємо середньомісячний дохід, який, своєю чергою, необхідно поділити на розмір прожиткового мінімуму (1176 грн) і коефіцієнт 2. Отриманий результат ділення множиться на 15%. У результаті отримуємо відсоток доходу, який сім'я має заплатити як обов'язкову частку платежу.

Більше про нові тарифи на "комуналку" та субсидію читайте в спецтемі ТСН.ua за цим посиланням.

Українці масово йдуть по субсидії

Українці масово йдуть по субсидії

Наступна публікація