Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики пояснили, чи мають право власники "євроблях" на субсидії

У відомстві нарікають, що не можна документально підтвердити придбання авто.

Українці, котрі придбали автомобілі з європейською реєстрацією, й надалі матимуть право на субсидії. Адже факт придбання "євробляхи" та належності такого майна конкретній особі підтвердити документально неможливо.

Про це сказав директор директорату сім’ї та соціальної підтримки населення Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, повідомляє "Укрінформ".

"Автомобіль на "євробляхах" - проблема не лише субсидій, а й держави. Неможливо встановити факт належності прав на це майно. Якщо неможливо встановити, що конкретне майно належить конкретній особі, а вона його просто використовує на підставі чогось, це неможливо використовувати в офіційній статистиці", - зазначив Музиченко.

Раніше в Мінсоцполітики пояснили, як перекази з-за кордону та кешбек впливають на нарахування субсидій.

ВідеоЧому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

Безробітних українців, що стоять на обліку у центрах зайнятості, наполохала новина, що їх навмисно позбавлятимуть субсидій. Інтернет-сайти поширюють інформацію, що їх навмисно зніматимуть з обліку. Людям нібито пропонують всілякі непідходящі вакансії. А за новими правилами якщо людина довго не бажає працевлаштовуватись, не матиме права отримувати субсидію. Сніданок вирішив перевірити, чи дійсно це так.

Чому безробітні українці бояться залишитися без субсидії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції