Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики пояснили, що впливає на розмір субсидії

Середній розмір субсидії, яку отримують українці наразі, близько 1200 грн.

Під час визначення розміру субсидії, яка надається для оплати житлово-комунальних послуг, береться до уваги тариф, умови проживання та доходи родини. Таким чином, розрахунок відбувається індивідуально.

Про це заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко під час ефіру одного з телеканалів.

"Рахунок за житлово-комунальні послуги - річ індивідуальна. Ми можемо говорити про середні показники, але не треба забувати про те, що рахунок складається з двох величин, а саме: з тарифу за послугу та кількість спожитої послуги", - сказав посадовець. 

За його словами, на розмір субсидії впливають такі фактори:

  1. умови проживання людини (параметри тих послуг, які людина використовує);
  2. ціна і тариф, яка встановлена відповідним органом для конкретного виду послуги;
  3. доходи членів домогосподарства.

Музиченко пояснив, що індивідуальний підхід полягає в тому, що кожна українська родина має свій визначений відсоток платежу, який є індивідуальним і сплачується відповідно до доходів. Крім того, кожен українець може у будь-який час обрати, яким чином хоче отримувати виплату: безготівково чи готівкою. За його словами, нині більша частина громадян отримують компенсацію готівкою. Це 95% отримувачів субсидій.

Зазначимо, що у держбюджеті-2020 передбачено 47,6 млрд грн на виплату пільг і субсидій щодо житлово-комунальних послуг. Cередній розмір субсидії становить близько 1200 грн, пільги -750 грн.

Як повідомлялося раніше, що у лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян. 

Відео Заступник міністра соціальної політики про готівкову і безготівкову форми виплати субсидій

З початку цього року українці зможуть у будь-який момент переводити субсидії з готівкової форми в безготівкову і навпаки. Як це зробити і чому взагалі в Мінсоцполітики вирішили дати "зелене світло" такій ініціативі, розповість заступник міністра соціальної політики – Віталій Музиченко. 

Заступник міністра соціальної політики про готівкову і безготівкову форми виплати субсидій

Залиште свій коментар

Вибір редакції