У Мінсоцполітики пояснили, як ФОПам отримати соцвиплати на дітей в умовах карантину

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виплати призначені для фізичних осіб-підприємців першої-другої категорії.

Уряд надасть допомогу для фізичних осіб-підприємців першої-другої категорії, які працюють без найманих працівників. Оформити допомогу можна в умовах карантину.

Про це в ефірі ТСН.19:30 розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Головне, аби такі ФОПи сплачували єдиний соціальний податок протягом року. "Ми пропонуємо фінансову підтримку на кожну дитину, яка є у сім'ї. Якщо є дитина віком до шести років, то ми платимо прожитковий мінімум 1779 гривень, я якщо дитині від шести до десяти років, то це 2218 гривень", - каже очільниця Мінсоцполітики.

За підрахунками відомства, до 300 тисяч ФОПів можуть скористатися такою допомогою.

На сайті Міністерства соціальної політики потрібно заповнити форму за допомогою електронного цифрового підпису.

Відео На яку підтримку держави можуть розраховувати українці на карантині - очільниця Мінсоцполітики

Майже 400 тисяч сімей через карантин опинились в економічній скруті, і уряд їм обіцяв нові соціальні виплати на дітей - і під час карантину, і місяць після. На яку підтримку держави можемо розраховувати - ТСН запитала в очільниці  Міністерства соціальної політики Марини Лазебної.  Більше про коронавірус

На яку підтримку держави можуть розраховувати українці на карантині - очільниця Мінсоцполітики

"Треба заповнити форму і додати певні документи. За три дні буде оброблена інформація управлінням соціального захисту і будуть перераховані кошти на картки підприємців", - наголосила Марина Лазебна.

За її словами, кошти для такої соцдопомоги проситимуть у Фонді боротьби з коронавірусом, каже міністерка соціальної політики.

Як повідомлялося, парламент у понеділок, 13 квітня, підтримав зміни до державного бюджету і виділив 64,7 млрд гривень у Фонд боротьби з новою коронавірусною інфекцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції