Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мінсоцполітики пропонують робітникам "прогулювати", якщо затримують зарплату

Роботодавці мають відповідально ставитися до виплати зарплати.

У Міністерстві соціальної політики розробили новий законопроект, який дозволяє співробітнику "прогулювати" робочі дні, якщо роботодавець не виплачує йому зарплату більше 15 календарних днів. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Якщо законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо посилення захисту прав працівників на своєчасну виплату заробітної плати" ухвалить парламент, то у разі затримки зарплатні, працівник має право за два дні повідомити керівництво про свою відсутність на роботі та пропустити її.

"У разі припинення працівником виконання роботи в зв'язку з затримкою виплати заробітної плати власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові компенсацію в розмірі, визначеному колективним або трудовим договором, але не менше двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу) пропорційно тривалості припинення працівником виконання роботи. Тимчасове припинення працівником виконання роботи не може бути підставою для застосування до нього дисциплінарного стягнення", - йдеться у документі.

Нагадаємо, 5 березня Держстат назвав найбільших зарплатних боржників України.

ВідеоЯк змінилася зарплата українців та наскільки подешевшав борщ – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 26,86 грн, а євро – 30,57 грн. У Держстаті назвали середню зарплату у січні 2019 року. В Україні змінилися норми освітлення приміщень та обвалилися ціни на овочі "борщового набору".

Як змінилася зарплата українців та наскільки подешевшав борщ – економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції