У Мінсоцполітики уточнили умови надання ФОПам допомоги на дітей на час карантину

У Мінсоцполітики уточнили умови надання ФОПам допомоги на дітей на час карантину

Сума допомоги становитиме близько двох тисяч гривень.

Фізичні особи-підприємці, які вимушено призупинили свій бізнес через карантин задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19, отримають від держави грошову допомогу на дітей.

Про це вчора, 9 квітня, в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" розповіла міністерка соціальної політики Марина Лазебна. Сьогодні в Мінсоцполітики уточнили, що ця допомога буде для догляду за дитиною віком до 10 років у розмірі прожиткового мінімуму. Відповідно до держбюджету-2020, прожитковий мінімум на одну дитину залежно від віку може становити 1779 грн чи 2218 грн.

Уряд ще розробляє остаточний механізм надання такої допомоги. Її виплачуватимуть одному із батьків. Таку допомогу пропонується надавати ФОПам, які не мають найманих працівників та які на період карантину призупинили свій бізнес та втратили прибуток.

"Є фізичні особи-підприємці та інші самозайняті, яким зараз дуже складно, але вони не хочуть припиняти підприємницьку діяльність і фактично пішли у неоплачувану відпустку. Такі особи не можуть прийти у центр зайнятості та отримати статус безробітного", - сказала Лазебна.

Такі виплати будуть здійснюватися під час дії карантину, а також протягом 30 днів після його завершення "залежно від ситуації з карантинними заходами, станом економіки країни".

Міністерка запевнила, що Кабмін уже найближчим часом ухвалить рішення про надання такої допомоги.

Відео На період карантину держава виплачуватиме ФОПам допомогу на дітей – міністерка соцполітики

Міністр соцполітики пообіцяла виплачувати ФОПам допомогу на дітей. Такі виплати будуть робитись весь час карантину та ще протягом місяця після нього. В ефірі ток-шоу "Право на владу" міністерка розповіла, що ця допомога буде призначена на дітей фізосіб-підприємців, які втратили прибутки через карантин. Більше - у розділі Політика  

На період карантину держава виплачуватиме ФОПам допомогу на дітей – міністерка соцполітики

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів