У міжнародних судах Україну представлятимуть юристи за 1,3 мільйона доларів

Кабмін витратить із державного бюджету більше 1,3 мільйона доларів на американських юристів, які відстоюватимуть її інтереси у міжнародних судах.

Україна відібрала юридичну компанію White & Case LLP (США) для представлення інтересів в міжнародних судах. Її послуги в 2011 році коштуватимуть країні більш ніж 1,315 млн доларів.

Як повідомляє "Вісник державних закупівель", комітет конкурсних торгів 15 серпня схвалив закупівлю юридичних послуг у White & Case LLP (США) із застосуванням процедури закупівель в одного учасника.

Зокрема, вартість послуг White & Case LLP за представництво інтересів України в постійній палаті Третейського суду в Гаазі (Нідерланди) становить: за позовом компанії Naftrac Limited (Кіпр) до Нацагентства екологічних інвестицій - 865 тис. дол. (без ПДВ), за позовом BSF Swissphoto AG (Швейцарія) до Держкомітету України із земельних ресурсів (нині - Державне агентство з земельних ресурсів) - 450 тис. дол. (без ПДВ).

Нагадаємо, White & Case LLP в 2011 році виграла тендер також Національної акціонерної компанії "Нафтогаз Україна" на надання її інтересів у судових і арбітражних виробництвах, у тому числі міжнародних. Сума договору складає 1,5 млн дол. (з ПДВ).

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров не унеможливлює розірвання україно-російських газових контрактів у міжнародних судах.

Читайте також:

Допомогу юристів в Україні зроблять безкоштовною

Азаров витратив 10 млн доларів на перевірку діяльності Тимошенко

Україні більше не потрібні юристи та економісти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: