У Москві стартували переговори про створення СП "Газпрому" й "Нафтогазу"

Глави "Нафтогазу" й "Газпрому" обговорили розвиток стратегічного партнерства компаній і розпочали переговори про створення СП.

У Москві розпочато новий раунд переговорів про створення спільного підприємства ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз".

Як повідомила прес-служба "Газпрому", 20 серпня в центральному офісі російської монополії відбулася робоча зустріч глави компанії Олексія Міллера і міністра палива та енергетики України Юрія Бойка.

"На зустрічі йшлося про розвиток стратегічного партнерства компаній, розпочато новий раунд переговорів про створення спільного підприємства ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України", - йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначили в прес-службі, "сторони висловили задоволення ходом взаємодії ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" у рамках довгострокових контрактів на постачання та транзит газу".

Нагадаємо, 30 квітня голова російського уряду Володимир Путін в Сочі запропонував українській стороні об'єднати "Газпром" і НАК "Нафтогаз України".

Президент Віктор Янукович у відповідь заявив, що погодився би на об'єднання НАК "Нафтогаз України" та російського "Газпрому" але тільки на рівних умовах у форматі "50 на 50".

Директор "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що створення спільного підприємства можливе тільки у випадку домовленості про подальше злиття компаній.

Він зауважив, що компанії вирішили вести перемови про поетапне злиття, яке розпочнуть зі створення СП на рівних умовах.

Російська сторона запропонувала родовища з запасами, еквівалентними внеску українців.

Крім того, "Нафтогаз України" автоматично стане учасником проектів "Північний потік" і "Південний потік" у випадку злиття з ВАТ "Газпром".

Пізніше прем'єр-міністр Микола Азаров спростував заяву глави "Газпрому" Олексія Міллера про злиття "Нафтогазу" та "Газпрому".

Читайте також:

Азаров: пропозиція об'єднати "Газпром" і "Нафтогаз" - не жарт

Янукович відкрив дорогу "Газпрому" для експансії ринку газу

"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: