У МВФ на Україну скаржаться бізнесмени

Російський мільярдер Лєбєдєв через газету Financial Times закликав МВФ вплинути на зменшення рівня корупції і захист інвестицій в Україні.

Російський бізнесмен, голова ради директорів Національної резервної корпорації (НРК) Олександр Лєбєдєв, що має бізнес-активи в Україні, у своїй статті в Financial Times закликав Міжнародний валютний фонд (МВФ) звернути пильнішу увагу на корупцію і захист інвестицій в Україні.

"Я хотів би, щоб керуючий директор МВФ Домінік Стросс-Канн пам'ятав, що дотримання закону є ключовою запорукою упевненості інвесторів у будь-якій країні, а неприйнятним є примирення з корупцією", - пише Лєбєдєв.

Іронізуючи з приводу опублікованого в FT звіту економістів МВФ про вигоду інвестицій у вино, російський бізнесмен жалкує, що не купив декілька дюжин пляшок цього напою, а вклав 350 млн доларів в українську економіку.

За його словами, місцеві бандити впродовж багатьох років намагалися конфіскувати у нього готель в Києві, в якому він купив 50% акцій. У випадку ж з побудованою найбільшою мережею спа-готелей в Криму, яка дала роботу 1,5 тис. місцевим жителям, він став безпорадним свідком рейду корумпованих поліцейських, говориться в статті.

Лєбєдєв відмітив, що представники МВФ шукають гарантій для додаткових кредитів на суму понад 10 млрд доларів українському уряду президента Віктора Януковича. "На тлі заяв про дотримання усіх правил і законів у сфері бюджету і іноземних кредитів, в Україні поширюються чутки про те, що чиновники вищого рангу мають прихований інтерес, пов'язаний з угодами з природним газом, і зловживають своїми повноваженнями для власної вигоди в справах, що завдають збитку державній казні", - пише російський бізнесмен.

Читайте також:

Суд відібрав готель "Україна" у російського мільярдера

Російський мільярдер купив британську газету The Independent за 1 фунт

Україною не цікавляться інвестори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: