У МВФ назвали два чинники, через які економіка України падає сильніше, ніж в інших країнах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дуже складно прогнозувати подальший розвиток, доки не винайдуть вакцини проти COVID-19.

У МВФ прогнозують падіння ВВП України у 2020 році на 8,2% - пояснюють це слабким запасом накопичень українських домогосподарств й обмеженою фіскальною підтримкою економіки.

Про це сказав постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман під час онлайн-конференції Європейської Бізнес Асоціації, передає Інтерфакс-Україна.

"Є два чинники, чому український ВВП падає більше, ніж в інших країнах. Перший - в українських домогосподарств немає таких (...) грошових буферів, як в інших країнах", - зазначив він. Люнгман пояснив, що рівень споживання впав дуже сильно і падатиме в подальшому ще більше, якщо немає запасу грошових накопичень.

За словами представника МВФ, ще один чинник - обмежена фіскальна підтримка економіки через фіскальне і податкове поле. Порівняно з іншими країнами Україна перебуває десь посередині за рівнем підтримки, що надається економіці в цій кризі, яка водночас обмежується фіскальним простором та фінансовою нестабільністю.

Люнгман також зазначив, що дуже складно прогнозувати подальший розвиток, доки не винайдуть вакцини проти COVID-19.

Раніше Міжнародний валютний фонд попередив, що Україна може не швидко оговтатися від економічного спаду, викликаного коронавірусом. Відновлення економіки може затягнутися до 2024 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції