У МВФ назвали умови для затвердження нової програми з Україною

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там чекають виконання певних домовленостей.

Міжнародний валютний фонд ухвалить рішення про погодження нової програми з Україною після виконання нею певних домовленостей.

Про це заявила головний виконавчий директор МВФ Крісталіна Георгієва під час виступу у вашингтонському Інституті Пітерсона, передає "НВ".

За її словами, наразі МВФ продовжує співпрацювати з Україною.

"На робочому рівні ми досягли угоди з Україною, в якій є певні умови, які повинні бути задоволені. Робота триває, представники (МВФ - ред.) продовжують взаємодіяти з Україною. Тільки-но ці умови будуть виконані, для нас настане момент звернутися до Виконавчої раді", - сказала вона.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Україна і МВФ домовилися про нову програму stand by. Однак вже у вересні 2019 року Національний банк України і Міжнародний валютний фонд почали спільну роботу над новою програмою співпраці. 8 грудня стало відомо, що Україна та МВФ попередньо домовилися про трирічну програму на 5,5 мільярда доларів. Однак її ще повинні затвердити у керівництві фонду.

Також попередня домовленість передбачає, що отримання грошей залежить від виконання Україною низки "невідкладних дій". Серед пріоритетних - зміцнення верховенства права, цілісності судової системи та позбавлення впливу на українську владу окремих олігархів.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції