У МВФ розкрили деталі домовленостей щодо траншу Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Фонді чекають на виконання Україною невідкладних завдань

Міжнародний валютний фонд та Україна погодили програму фінансування України на 5,5 млрд доларів на три роки.

Про це повідомляє пресслужба МВФ.

"Президент і уряд досягли приголомшливих  результатів за останні кілька місяців. МВФ готовий підтримати реформи в Україні, - сказала керіваниця МВФ Крісталіна Георгієва. - Фонд досяг домовленостей з українським урядом про нову трирічну програму розширеного фінансування EFF на 5,5 млрд доларів".

За словами Георгієвої, програму ще має затвердити Рада директорів МВФ. Також багато чого залежатиме від виконання Україною ряду "prior actions" (невідкладних дій.).

"Ми погодилися з президентом, що економічний успіх України залежить від дотримання законності в країні, скорочення впливу інтересів певних осіб, захисту тих досягнень, які були отримані після очистки банківського сектора України і повернення коштів платників податків, витрачених внаслідок банкрутства банків", - наводить слова глави МВФ пресслужба.

Раніше повідомлялося, що в суботу, 7 грудня, президент України Володимир Зеленський телефоном поспілкувався з директоркою-розпорядницею Міжнародного Валютного Фонду Крісталіною Георгієвою. Під час розмови представниця МВФ підтвердила, що Фонд досяг з українською владою згоди щодо нової трирічної домовленості в розмірі чотирьох мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR).

Нагадаємо, місія Міжнародного валютного фонду 22 листопада завершила свою роботу в Україні. Експерти відзначили плідні дискусії з українською владою та прогрес на шляху реформ. 

Пізніше, міністерка фінансів України Оксана Маркарова заявила, що завершення роботи місії Міжнародного валютного фонду в Києві без підписання угоди про новий етап співробітництва не означає провалу перемовин і затримки кредитної допомоги.

27 листопада голова Національного банку України Яків Смолій заявив, що Україна продовжує перемовини з Міжнародним валютним фондом про нову програму.

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції