У МВФ спрогнозували падіння світової економіки через коронавірус

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аналітики сподіваються, що економіка Китаю має повернутися до нормального стану в другому кварталі.

Світова економіка може втратити щонайменше 0,1% через коронавірус.

Це - оптимістичний сценарій, відповідно до якого вірус не поширюватиметься світом значними темпами, а Китай скоро відновить виробництво. Такий прогноз озвучила директорка-розпорядниця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва під час зборів країн "Великої двадцятки" , пише "Укрінформ".

"У нашому основному сценарії, що розглядається зараз, запроваджуються заявлені заходи, й економіка Китаю має повернутися до нормального стану в другому кварталі. У результаті вплив на світову економіку може бути відносно незначним й короткочасним", - сказала глава МВФ.

За попередніми прогнозами, до того, як вірус завдав удару по Китаю й почав поширюватися світом, передбачалося, що рівень світового зростання збільшиться від 2,9% торік до 3,3% цього року.

"За поточним сценарієм, економічне зростання Китаю 2020 року становитиме 5,6%. Це на 0,4% нижче, ніж МВФ вказував у прогнозі МВФ за січень. Таким чином, зростання світової економіки буде приблизно на 0,1% нижчим (за прогнозоване – ред.)", - зауважила Георгієва.

МВФ також не виключає більш грізні сценарії, "коли поширення вірусу триватиме довше в усьому світі, й наслідки для зростання будуть більш затяжними".

Раніше в МВФ назвали три сценарії розвитку економіки України.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції