Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нацбанку України розраховують отримати $2 млрд від МВФ до кінця осені

У Нацбанку України розраховують отримати $2 млрд від МВФ до кінця осені

Це допоможе виплачувати зовнішні борги.

Національний банк України очікує отримати новий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду до кінця осені 2018 року.

Про це повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій, передає "Інтерфакс-Україна".

"Наш прогноз — нам вдасться домовитися з МВФ. В наш прогноз ми закладаємо отримання траншу до кінця осені у сумі близько 2 мільярдів доларів", — сказав він під час "круглого столу" у Києві 28 серпня.

Чурій зазначив, що отримання чергового кредиту від МВФ дозволить Україні залучити кошти від інших міжнародних фінансових організацій та ЄС, а також продати євробонди за низькими ставками.  У підсумку це допоможе Україні виплачувати зовнішні борги.

Раніше повідомлялося, що Міжнародний валютний фонд підтримав плани України щодо боротьби з корупцією, усунувши одну з ключових перешкод для отримання Києвом наступного траншу допомоги в розмірі близько 2 мільярдів доларів. Так, Вищий антикорупційний суд створюється в рамках програми підтримки реформ в Україні в розмірі 17,5 мільярда доларів і став символом зусиль з викорінення корупції на високому рівні. Водночас, залишається низка інших питань, які ще треба буде вирішити, перш ніж Київ нарешті отримає гроші МВФ. 

Відео До Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

Міжнародний валютний фонд поновить переговори з українським урядом уже у вересні. Місія МВФ має прибути до Києва менше ніж за місяць. Серед тем обговорення – продовження реформ і надання фінансової допомоги Україні. 

До Києва прибуде місія МВФ, аби поновити переговори з урядом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції