Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Нацбанку запевняють, що націоналізація "ПриватБанку" не дуже вплине на валютний ринок

У НБУ переконують, що перехід "ПриватБанку" в державну власність покращує перспективи отримання чергового траншу від МВФ.

Націоналізація державою "ПриватБанку" не матиме значного впливу на макрофінансову стабільність та валютний ринок.

Про це йдеться в коментарі НБУ.

У НБУ зазначають, що для поповнення капіталу "ПриватБанку" Міністерство фінансів України здійснить випуск облігації внутрішньої державної позики обсягом 116,8 млрд грн. У банку запевняють, що ці облігації гарантуватимуть виконання зобов'язань банку перед вкладниками. Дохід за даними цінними паперами (близько 10% річних) виступатиме постійним джерелом доходів для банку.

У Нацбанку наголосили, що мають повний комплекс інструментів для того, щоб операції з підтримки ліквідності "ПриватБанку" не призводили до тиску на інфляцію та валютний ринок. Також Національний банк накопичив достатній обсяг міжнародних резервів - близько $15,4 млрд - для того, щоб використовувати їх для згладжування функціонування валютного ринку в разі необхідності.

У НБУ стверджують, що перехід "ПриватБанку" в державну власність покращує перспективи отримання чергового траншу за програмою розширеного фінансування з Міжнародним валютних фондом вже на початку 2017 року.

Нагадаємо, що раніше колишній голова правління "ПриватБанку" Олександр Дубілет у коментарі ТСН пояснив, звідки з'явилися "міфічні чорні діри", про які говорила керівник НБУ Валерія Гонтарєва.

Очільниця фінрегулятора стверджувала, що нестача в капіталі "ПриватБанку" зросла до 148 млрд гривень, а ліквідність банку знизилася. Натомість Дубілет заявляє, що фінустанова працювала нормально, поки НБУ не припинив приймати до обліку застави.  

Відео Персональні дані клієнтів ПриватБанку залишаються захищеними

Залиште свій коментар

Вибір редакції