У "Нафтогазі" попередили українців про ринкові ціни на газ з нового року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від 1 січня вартість палива для населення буде вираховуватися на іншою формулою.

У 2020 році ціни на газ для населення України стануть ринковими. Про це заявив директор ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" Максим Рабинович, повідомляє РБК-Україна.

За його словами, вартість палива буде вираховуватися за новим принципом із 1 січня наступного року. "Як буде з січня. Ціна буде ринковою. Вона визначається як середнє арифметичне за ціною для промисловості. В промисловості у нас абсолютно ринкові ціни", - пояснив Рабинович. При цьому він послався на закон, який скасовує спеціальні зобов'язання, що діяли дотепер.

Ціна на газ для населення в Україні, залежно від регіону, у вересні становила від 5,89 до 6,59 грн/куб м включно з ПДВ. Для промислових споживачів "Нафтогаз" продавав паливо у вересні по цінах від 5,56 до 6,24 грн/куб м включно з ПДВ.

Як повідомлялося, глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв розкритикував рішення місцевої влади в деяких регіонах про достроковий початок опалювального сезону. За словами посадовця, в Україну повертається тепла погода, тому прогрів труб у будинках не матиме сенсу.

Відео Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

Нові розрахунки ціни на газ, економія на комунальних платежах та нова назва молочної продукції? Про все це - після актуальної інформації про курси валют.  

Нові розрахунки ціни на газ та економія на комунальних платежах – Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції