Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" пояснили, чому газ дорожчає, а не дешевшає

Подорожчання відбулося через нестачу власного видобутку.

В Україні дорожчає газ внаслідок недостатнього власного видобутку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив виконавчий директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко.

Крім того, паливо виросте у ціні через низьку енергоефективність

"Якби був збільшений власний видобуток і підвищений рівень енергоефективності, то ціна на газ би не зросла, а впала. Оскільки Україна у 2020 році могла б експортувати газ, а не імпортувати, і тому ринкова ціна була б значно нижчою", - написав виконавчий директор Нафтогазу.

За словами Вітренка, так українці розплачуються за некомпетентність і корупцію.

Як повідомлялося раніше, НАК "Нафтогаз України" оприлюднив оптову вартість газу для потреб населення."У січні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ у рамках спеціальних обов’язків (ПСО), складе 5500 грн за тисячу кубометрів (без врахування ПДВ, націнки газзбутів та витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами).

Відео Чи буде транзит: ТСН згадала історію газових конфліктів між Україною і Росією

Не менш очікувана тема на сьогоднішніх перемовинах - газова. Офіційно до порядку денного вона не входить. Утім, напередодні зустрічі Володимир Зеленський обіцяв - це питання також можуть обговорити. Натякали на це і в Росії. Щоправда, експерти не сумніваються, що сусід використовуватиме усі важелі, аби до останнього не підписувати угоди і, не виключено, розпочати чергову газову війну. Таких протистоянь в Україні уже було чимало. Історію газових конфліктів згадала ТСН.  

Чи буде транзит: ТСН згадала історію газових конфліктів між Україною і Росією

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції