Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" прокоментували підвищення тарифів на газ для населення

Комерційний директор компанії наголосив, що це політичне рішення.

Комерційний директор компанії "Нафтогаз" Юрій Вітренко вважає рішення підвищити тарифи на блакитне паливо для населення виключно політичними.

Про це він заявив в ефірі "5 каналу".

Вітренко зазначив, що ціна газу для населення має дорівнювати ринковій вартості. Це має дозволити у майбутньому підвищити зарплати бюджетникам та виплати пенсіонерам.

"Це – політичне рішення уряду. Позиція "Нафтогазу" продиктована в цьому питанні економічною логікою – теорією та практикою країн, як і є успішними. І ця позиція полягає в тому, що ціна має бути конкурентною, тобто взагалі не регулюватися урядом", - сказав він.

Також комерційний директор повідомив, розрахунки "Нафтогазу" показують, що "коли подивитися, яка ціна була раніше, яка ціна зараз і яка могла би бути, якщо вона буде повністю ринковою, то підвищення зарплат і пенсій було б більшим за підвищення ціни".

Нагадаємо, що від 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення становитиме 8550 гривень за 1 тисячу кубічних метрів. Відповідне рішення уряд схвалив на засіданні 19 жовтня. Це означає, що ціни на газ зростуть на 23,5%. Нині тариф на газ для населення в Україні становить 6,9579 грн за 1 кубометр, він буде збережений до 1 листопада. 

ВідеоОпалювальний сезон-2018: хто може претендувати на субсидію та що робити тим, кого її позбавили

128 тисяч розлучень - половина від кількості весіль. Це - цифри року минулого. Але нині, особливо на осінь, очікують ще потужнішу хвилю розірвання шлюбів. Справа тут зовсім не в почуттях, що охололи, а в субсидіях. В травні держава ускладнила правила надання субсидій: намагаючись зробити пільгу більш адресною. 

Опалювальний сезон-2018: хто може претендувати на субсидію та що робити тим, кого її позбавили

Залиште свій коментар

Вибір редакції