Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" розповіли, як змусять "Газпром" сплатити борги за Стокгольмським арбітражем

У "Нафтогазі" розповіли, як змусять "Газпром" сплатити борги за Стокгольмським арбітражем

Компанію цікавлять акції, якими володіють росіяни.

"Нафтогаз України" за допомогою арештів активів "Газпрому" намагається змусити російську компанію сплатити 2,7 млрд доларів боргів за Стокгольмським арбітражем.

Про це в інтерв'ю Радіо Свобода розповів голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв.

За його словами, українську компанію не цікавлять будівлі "Газпрому", тому що "будівель на 2,7 мільярда доведеться дуже багато заарештовувати".

"Нас цікавлять більш цінні активи. В першу чергу ми говоримо про акції компаній, якими володіє "Газпром". Зараз тривають слухання в судах у Європі, які повинні визначити, чи отримаємо ми право на примусову реалізацію цих активів", – розповів Коболєв.

Керівник "Нафтогазу" зазначив, що зараз суди йдуть у Швейцарії, Нідерландах і Великій Британії. Трохи пізніше будуть і інші країни.

Коболєв зазначив, що "Нафтогаз" також подасть до суду на "Газпром" за постачання газу на окуповану територію Донбасу. В українській компанії вважають, що "Газпром" таким чином фінансує тероризм.

Голова "Нафтогазу" також нагадав, що компанія подала позов проти Росії на 5 мільярдів доларів у зв’язку зі втратою активів у Криму –- бурових установок, свердловин, будівель та іншого. Вже відбулися слухання щодо визначення юрисдикції цього провдження, тепер справу розглядатимуть по суті.

Відео Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції