У "Нафтогазі" стверджують, що ціна газу для населення на 20% нижча за ринкову

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У січні "Нафтогаз" закупив газ за 10,65 грн за куб. м.

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" поставляє газ для потреб населення за ціною, яка на 20% нижча за вартість палива, яке компанія закупила на лютий.

Про це журналістам повідомив директор інтегрованого газового бізнесу "Нафтогазу" Андрій Фаворов, пише УНІАН.

"В середині січня ми проводили тендер на закупівлю з Європи газу на лютий. Було 17 учасників - всім відомі найбільші енергетичні компанії. Перемогла компанія, яка в еквіваленті запропонувала ціну 10,65 грн за куб. м... При цьому ціна, за якою ми зобов'язані продавати, становить 8,5 грн", - сказав він.

Нагадаємо, 19 жовтня Кабінет Міністрів під час екстреного засідання одноголосно підтримав підвищення ціни на газ для населення на 23,5%. Від 1 листопада 1 тисяча кубометрів газу коштує 8850 гривень.

Крім того, Україна взяла на себе зобов`язання перед Міжнародним валютним фондом підвищити ціну на газ для населення на 15% від 1 травня 2019 року, а також від 2020 року зрівняти ціни для населення до ринкових.

Відео Кабмін встановив нові норми споживання газу на рівні 3,29 кубів на одну людину

А також зобов'язав "Нафтогаз" забезпечити лічильниками усіх споживачів газу. Тож наступного місяця всі, хто не має лічильників, за ідеєю, отримають в платіжках вже іншу цифру. 

Кабмін встановив нові норми споживання газу на рівні 3,29 кубів на одну людину

Залиште свій коментар

Вибір редакції