Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Нафтогазі" запевнили, що газу вистачить, і заодно потролили російський "Газпром"

Україна купуватиме газ у Польщі.

У НАК "Нафтогаз України" подякували українцям за розуміння ситуації з російським "Газпромом", який відмовився постачати газ, підтримку флешмобу щодо економії блакитного палива. Також запевнили, що газу вистачить. Повідомили, що вже домовилися про постачання з польською компанією PGNiG. І заодно потролили росіян.

"Без паніки) Ви неймовірні, люди!!! Більше інформації завтра. Транзит продовжується в нормальному режимі. Ні, ми не купуємо газ за 600 доларів. Може, то "Газпром" купує, ми не знаємо. Все, що ми переплатимо понад ціну, встановлену арбітражем, ви знаєте, куди ми перевиставимо (як вам Шальке, до речі?). Заяву "Газпрому" ми поки що не коментуємо, бо не отримали документів і не знаємо, що в них", - ідеться на сторінці "Нафтогазу" у Facebook.

Нагадаємо, керівництво "Газпрому" заявило, що розриває з Україною всі контракти – на постачання газу, а також на його транзит територією України до Європи.

"Нафтогаз" також цитує повідомлення в російських ЗМІ:

"Транзит газу до Європи йде в штатному режимі, говорить співрозмовник "Ведомостей" у німецькому Міненерго. За його словами, поточна ситуація і наміри "Газпрому", на жаль, йдуть тільки на шкоду проекту будівництва "Північного потоку-2". Намір "Газпрому" розірвати контракти з "Нафтогазом" може знову дати і, швидше за все, дасть привід для розмов про ненадійність російського постачальника газу, а також про його амбіції використовувати газ як політичну зброю.

"Комісія закликає всі зацікавлені сторони, компанії та міністерства знайти негайні рішення відповідно до рішень Стокгольмського арбітражного трибуналу", - повідомила "Ведомостям" офіційний представник Єврокомісії Анна-Кайса Ітконен".

Тим часом російський "Газпром" потролив у соцмережі й голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв: "Самі пішли в трибунал, самі ж і образились, коли програли:)".

Залиште свій коментар

Вибір редакції