У "Нафтогазі" заявили про можливий зрив опалювального сезону в окремих районах Києва

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причиною називають борги 14 підприємств.

У компанії "Нафтогаз України" заявили про можливий зрив початку опалювального сезону в окремих районах Києва – через борги 14 столичних тепловиробників.

"14 тепловиробників міста Києва не дотримуються вимог законодавства для отримання газу на пільгових умовах, встановлених державою (ПСО), що ставить під загрозу вчасний початок опалювального сезону для мешканців деяких мікрорайонів столиці. Зокрема йдеться про компанії "Акважитлосервіс", "Сучасні муніципальні технології", "Вертон Технолоджі", "Елізіум ЖЕО", "Енерго Сервіс Груп", "Еско-Експерт", "Ефективні енергетичні системи", "Житлокомфорт", "Житло-Сервіс", "Сент Софія Проперті Менеджмент", "Щорса, 32 ЖЕП", підприємство "Групова котельня МВС України", ОСББ "Перемога 131-А" та "Юрківська 28", - зазначили в НАК.

У "Нафтогазі" уточнили, що рівень розрахунків цих підприємств та об’єднань з НАК - нижче встановленого законодавством мінімального рівня.

"Більшість столичних тепловиробників – а саме, 91 компанія та об’єднання, включно з найбільшим столичним виробником тепла "Київтеплоенерго", сумлінно розраховуються за отриманий на умовах ПСО газ", - зазначили в НАК.

"Нафтогаз" закликав столичних тепловиробників, які не дотримуються вимог законодавства для отримання газу на пільгових умовах ПСО, привести свої розрахунки до належного рівня. Також просять столичну мерію взяти під контроль діяльність цих підприємств та об’єднань – адже від їхньої належної роботи залежить вчасний старт опалювального сезону та наявність тепла в домівках киян.

Тим часом НАК "Нафтогаз України" закачав до підземних сховищ понад 19 мільярдів кубічних метрів газу, чого має вистачити для проходження зимнього періоду.

Відео Газ подешевшає для населення ще на 115 гривень – Андрій Герус

Про таке заявив голова парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус. Вже у вересні, впевнений депутат, вартість блакитного палива може зменшитись на 115 гривень. Загалом, за останні п'ять місяців ціна енергетичного ресурсу зменшилась на 30%.    

Газ подешевшає для населення ще на 115 гривень – Андрій Герус

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції