У НАЗК повідомили про старт повноцінної роботи системи електронного декларування

У НАЗК повідомили про старт повноцінної роботи системи електронного декларування

Фото: УНІАН

Система має не дозволити посадовцям безкарно брехати про свої статки.

Система електронного декларування працює повноцінно, заявили у Національній агенції запобігання корупції.

Напередодні ввечері Державна служба спецзв"язку нарешті  вручила агенції сертифікат, який гарантує безпеку роботи системи, повідомляє ТСН. Ранок.

Електронні декларації мають не дозволити посадовцям безкарно брехати про свої статки. Запуск системи електронного декларування може відкрити українцям безвізовий шлях до Європи, адже це була остання умова надання чергової допомоги від  МВФ та безвізового режиму від ЄС. У Європарламенті питання безвізового режиму Україні вирішуватимуть вже 5-го вересня.

Нагадаємо 15 серпня запрацювала система електронного декларування статків чиновників у тестовому режимі. Щоправда, за два дні до її запуску Держслужба спецзв'язку та захисту інформації відмовила розробникам в атестаті. У Держслужбі нарікнули на низький рівень захисту програмного забезпечення системи.

Через це в розробників електронного декларування виникли сумніви щодо вчасного запуску системи. У суботу, 13 серпня, після екстреного засідання НАЗК у Києві Наталія Корчак заявила, що інтерфейс подання декларацій не активують, допоки не одержать атестат. 

Глава представництва ЄС в Україні Ян Томбінський розкритикував український уряд через провальний старт запуску системи електронного декларування доходів чиновників.

Повʼязані теми:

Наступна публікація