Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У НАЗК пояснили, завдяки чому Гонтарева уникнула відповідальності за порушення у декларації

Порушень виявили на понад 57 тисяч гривень.

У декларації за 2016 рік екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої виявили порушень на загальну суму 57398 грн.

Такі дані наводить Національне агентство з питань запобігання корупції, пише "Українська правда".

"Недостовірні відомості у декларації, що мають грошовий вимір, становлять суму 57 тисяч 398 гривень", - зазначили в НАЗК.

Зокрема, в декларації не вказані реєстраційні та кадастрові номери частини задекларованих об’єктів нерухомості; інформація щодо товариства, в якому син має корпоративні права не продубльована у розділі, що стосується бенефіціарної власності; не зазначено частину доходу, зокрема і членів сім’ї, у вигляді дивідендів, процентів та додаткового блага; невірно зазначено суму доходу сина у вигляді зарплати.

Гонтареву не притягуватимуть до відповідальності, бо відсутні підстави.

"Враховуючи, що адміністративна відповідальність за декларування недостовірних відомостей настає лише у разі якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, який на день подання посадовцем декларації становив 1600 гривень (загальна сума відповідно – 160 тис. грн), підстави для притягнення суб’єкта декларування до адміністративної чи кримінальної відповідальності відсутні", - пояснили в НАЗК.

ВідеоПідсумки діяльності Гонтаревої на посту голови Національного банку України

Валерія Гонтарева з минулого тижня більше не очільниця Національного банку України. І цьому вона дуже радіє. А чи є привід радіти українцям? Разом із експертами й постраждалими від політики Нацбанку, підводимо підсумки трирічного правління Валерії Гонтаревої.

Підсумки діяльності Гонтаревої на посту голови Національного банку України

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції