У НБУ повідомили, коли у банках з'являться готівкові долари

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нацбанк протягом наступних кількох тижнів передасть банкам готівку.

Нацбанк упродовж наступних кількох тижнів передасть банкам готівкову валюту.

Про це під час брифінгу повідомив заступник голови НБУ Олег Чурій.

"Наступні декілька тижнів плануємо організувати продаж готівкового долара, щоб банки могли повністю задовольнити потреби клієнтів в іноземній валюті", - повідомив Чурій. За його словами, наразі у обмінниках помітний дефіцит готівкової валюти через перекриття шляхів її постачання.

У Нацбанку зауважують, що проблему з нестачею євро вирішили. Упродовж 19 березня передали фінустановам 35 мільйонів євро. Попри це, аукціон з продажу готівкових євро проводитимуть і протягом наступних тижнів.

Слід зауважити, що дефіцит готівкової валюти виник через припинення регулярного міжнародного авіасполучення. Адже її зазвичай завозять до країни літаками. 

Як повідомлялося, у Нацбанку нестача готівкової валюти. Нестача готівкової валюти в касах банків спричинена підвищенням попиту населення, а припинення сполучення вплинуло на доставлення валюти. У "ПриватБанку" повідомили, що тимчасово припиняють видавати готівкову валюту в обмінниках. Онлайн-обмін продовжить працювати.

Відео Підстав для того, щоб скуповувати валюту на піку, немає - Гороховський

У "Право на владу" співзасновник банку Monobank Олег Гороховський висловив свою думку - на який курс долара можна розраховувати українцям в період пандемії коронавірусу та чи варто нині скуповувати валюту.  Більше про коронавірус в Україні

Підстав для того, щоб скуповувати валюту на піку, немає - Гороховський

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції