Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Німеччині цими вихідними споживачам можуть заплатити за користування електроенергією – Bloomberg

Ціни на електрику впадуть нижче нуля.

Німецькі виробники електроенергії цими вихідними можуть почати платити споживачам за користування електрикою.

Очікується, що цієї неділі виробництво вітрової електроенергії досягне свого нового рекорду і обсяги виробництва будуть більшими, ніж потрібно країні. Через це ціни на електрику впадуть нижче нуля, повідомляє Bloomberg.

Виробники повинні будуть або закривати електростанції, щоб зменшити виробництво (але це невигідно), або платити споживачам за користування електроенергією.

За прогнозами агентства, виробництво електроенергії досягне 39,190 мегават о 7-й ранку в неділю, що еквівалентно випуску близько 40 ядерних реакторів і достатньо для задоволення більш ніж половини загальної потреби Німеччини.

Вітрова енергія наразі постачає близько 10 відсотків електрики в Європі, і, як очікується, вона буде продовжувати рости, коли технологія стане дешевшою. За даними Bloomberg New Energy Finance, вартість електроенергії, отриманої від вітрових електростанцій, протягом найближчих двох десятиліть зменшиться на 71%.

У травні минулого року німецькі споживачі вже отримували гроші за користування електроенергією, коли виробництво енергії у країні досягло 38,370 мегават. Тоді ціни на електрику стали нижче нуля на кілька годин. Але тепер, за прогнозами Bloomberg, споживачі отримуватимуть гроші за спожиту електрику цілий день.

Зазначимо, що на Запоріжжі планують побудувати найбільшу вітрову електростанцію у Європі. Начальник Управління зовнішніх зв'язків і зовнішньоекономічної діяльності Запорізької ОДА Артур Бойко розповів "Укрінформу", що вітроелектростанцію сумарною потужністю 500 МВт планують побудувати на території Приазовського і Мелітопольського районів Запорізької області. Загальний обсяг інвестицій - близько 700 млн євро, прогнозований термін реалізації проекту - 2019 рік.

Залиште свій коментар

Вибір редакції