У НКРЕКП розповіли, коли скасують скандальну формулу "Роттердам+"

Схему розрахунку у відомстві вважають оптимальною для перехідного часу. 

Глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних тарифів Дмитро Вовк заявив про те, що формулу щодо розрахунку вартості електроенергії "Роттердам+" скасують із запровадженням ринку електроенергії.

"Вона буде скасована, однозначно. З впровадженням ринку електроенергії, який був проголосований Верховною Радою. Це станеться через 2 роки рівно, після того як комісія втратить повністю повноваження по затвердженню цін на електричну енергію", - сказав Вовк в ефірі "112 каналу".  

Також він визнав, що наразі ця формула є оптимальною як для перехідного етапу в реформуванні галузі і ухвалювали її цілком законно.

"Ціна - це середнє значення на відповідному хабі з урахуванням логістики і скориговане на якість. Такий підхід, на мою думку, виправданий, він фундаментально обґрунтований, він доцільний на перехідному етапі до того моменту, як відбудеться лібералізація ринку електроенергії та природного газу", - наводить його цитату "Економічна правда".

Нагадаємо, раніше НАБУ взялося розслідувати обґрунтованість запровадження скандальної схеми "Роттердам+".  У Бюро підозрюють, що голова і члени НКРЕКП створили всі умови для зростання ціни продажу електричної енергії в оптовий ринок. Посадові особи Нацкомісії проходять по кримінальному провадженню за фактом зловживання службовим становищем. 

В рамках справи детективи влаштували обшуки в будівлі НКРЕКП.

ВідеоНАБУ підозрює у злочинах Нацкомісію з держрегулювання енергетики через формулу "Роттердам +"

Залиште свій коментар