Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Новій пошті" заперечили звинувачення Генпрокуратури й запевняють, що "порушень виявлено не було"

Луценко каже, що "Новою" поштою перевозять безакцизний алкоголь та наркотики.

У "Новій пошті", в офісах та на складах якої 16 березня працівники Генпрокуратури провели обшуки, заявили, що "порушень виявлено не було".

"Відбулася зустріч генерального прокурора Юрія Луценка із співвласником групи компаній "Нова пошта" В’ячеславом Климовим. Юрій Луценко підтвердив, що у ході обшуків, проведених 16.03.2018 у компаніях групи, порушень виявлено не було. Вилучені під час обшуку грошові кошти клієнтів компанії "Пост Фінанс" будуть повернуті. Юридична служба групи компаній "Нова пошта" відповість на всі запитання Генеральної прокуратури та надасть усі необхідні матеріали, що дасть змогу прийняти законне рішення у справі", - ідеться в повідомленні компанії.

У "Новій пошті" додали, що "генеральний прокурор висловив стурбованість з приводу використання перевізників у схемах транспортування нелегальних товарів. Сторони домовилися про розробку спільного плану дій з метою не допустити можливі випадки перевезень незаконних вантажів".

Зазначимо, що під нелегальними товарами Луценко мав на увазі безакцизні алкогольні напої та наркотичні речовини. Водночас "до слідства надійшла оперативна інформація МВС щодо ймовірного ухилення від податків під час грошових переказів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції