У новому бюджеті збережуть "спрощенку" та знизять податок на зарплату – Гройсман

Голова ВР сподівається на ухвалення документу цього тижня.

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман сподівається, що вже цього тижня депутати ухвалять проект бюджету на 2016 рік, і документ почне діяти вже з 1 січня. Про це спікер заявив на засіданні погоджувальної ради сьогодні, 21 грудня.

Також Гройсман розповів про кілька пунктів документу, щодо яких точились суперечки. Ці три моменти, запевняє голова ВР, - найбільш позитивні позиції бюджету.

"Ми працювали всі ці дні і вийшли на певні узгоджені позиції. По-перше – відстояли децентралізацію бюджету. Це буде означати, що місцеві бюджети матимуть таку ж систему, як і в 2015-му і жодних кроків до централізації не відбудеться. Друге – це єдиний соціальний внесок, тобто податок на заробітну плату, буде зменшено до 22%. Це теж позитивна річ щодо детінізації заробітків. І ще одна важлива річ – ми домовились, що зберігаємо для малого та середнього бізнесу систему спрощеного оподаткування", - сказав спікер.

Як відомо, від ухвалення бюджету на наступний рік залежить фінансування країни з боку МВФ. Якщо документ не ухвалять, міжнародне фінансування можуть призупинити.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: