У новому Податковому кодексі повернули транспортний збір

З проекту зникла норма про скасування транспортного збору і заміна його додатковим акцизним збором на бензин.

Паркування в Києві
УНІАН
Транспортний збір повернули
На останньому етапі до проекту Податкового кодексу знову внесли зміни. 

З проекту зникла норма про скасування транспортного збору і заміна його додатковим акцизним збором на бензин.

"Все повернулося до старих норм, тобто транспортний збір зберігається", - зазначила нардеп від ПР економіст Ірина Горіна.

Раніше ідея заміни транспортного збору акцизом критикувалася за те, що при високій ставці акцизу платити більше доведеться практично всім категоріям автолюбителів.

Крім того, у нових правках ПК в перехідних положеннях з'явилася норма про те, що порушники кодексу перші півроку будуть платити штраф всього 1 гривню.

Також, за словами Горіної, у проекті є норма про 5% податку на прибуток з депозиту, але пропала норма про те, що його будуть брати тільки з депозитів понад 200 тисяч гривень. Тобто тепер 5% з навару на депозиті будуть брати зі всіх депозитів взагалі.

"Ще не вирішили, як адмініструвати цей податок, - пояснює нардеп. - Адже хтось може покласти депозити в 10 банків і нічого платити не буде, а єдиної зведеної бази депозитів немає. Але коли з цим питанням розберуться, нижній поріг все-таки введуть".

Нагадаємо, раніше глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський наголошував, що транспортний збір необхідно замінити невеликим акцизом на бензин.

Читайте також:

Транспортний збір для водіїв зросте удвічі

Транспортний збір знижено втричі

Азаров готує українців до подорожчання бензину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: