У новому році ціни продовжать шокувати

Ціни у 2011-му році повзтимуть догори. У мінагрополітики стверджують, що назріває продовольча криза, що не омине Україну.

Їсти у новому році стане ще дорожче. У мінагрополітики винуватять спекулянтів і світову кризу. Втім, гречка, попри ці запевнення - не дешевшає, а навпаки.

За прогнозами, першими і найбільше, ростиме у ціні - все, що з городу і від худоби. Подорожчають овочі, яйця, молочна продукція і м'ясо. Його, кажуть, українці взагалі почали споживати багато. Цього року, за попередніми підрахунками, м'яса з'їдять більше на 85 тисяч тонн.

"Ці індекси зростання цін не будуть вищі за інфляційні індекси 10%", - наголосив директор департаменту розвитку Анатолій Розгон.

Хоча за перші 10 днів нового року ціни на цукор та олію вже зросли на 5%. Це, заспокоює чиновник, спекуляція. Уже звернулися до Антимонопольним комітету, щоб повернути ціни назад.

Цьогоріч, запевняє, жодних підстав для здорожчання хліба та гречки немає. Але, щоб і на цьому не спекулювали, у міністерстві вже придумали план дій: перший захід - забезпечити виробництво, другий – це забезпечити накопичення ресурсів.

Їстівних ресурсів різних і побільше готові накопичувати в аграрному фонді уже з наступного місяця. А щоби більше було молока - селянам обіцяють дотації - за кожну голову 2 тисячі гривень на рік. Поки що вирішують, за чию голову платити - коров’ячу чи телячу.

Овочі, обіцяють в МінАПК, продавати буде де. Державним коштом набудують величезних гуртових базарів. До жовтня вони з'являться у Києві, Львові, Донецьку, Харкові та Запоріжжі.

Читайте також:

Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Інфляція у 2010 році виявилась трохи більшою, ніж заявляв Азаров

Ціну на бензин заморозять до лютого

ВідеоЇсти у новому році стане ще дорожче

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: