У Парижі затверджений план з порятунку "АвтоВАЗу"

Renault готова допомогти організувати в Тольятті виробництво п'яти нових моделей.

У Парижі затверджений план з порятунку "АвтоВАЗу". За умовами угоди, підписаної представниками Волзького автозаводу, Renault, "Ростехнологій" і "Трійки діалог", французький концерн Renault передасть російському виробнику ряд своїх технологій, а російський уряд надасть заводу фінансову допомогу. Ця домовленість була досягнута на засіданні російсько-французької комісії з розвитку двостороннього співробітництва, в рамках якої Францію відвідав прем'єр-міністр РФ Володимир Путін.

Які саме технології будуть передані "АвтоВАЗу" французькою стороною, поки не повідомляється. Також невідома і затверджена в Парижі сума держдопомоги Волзького автозаводу. Проте раніше повідомлялося, що компанія Renault готова допомогти організувати в Тольятті виробництво п'яти нових моделей, і з цією метою передати в розпорядження заводу технології на суму 240 мільйонів євро.

До візиту Путіна до Франції називалася сума фінансової підтримки з боку держави, на яку може розраховувати Волзький автозавод - уряд РФ планував надати заводу 50 мільярдів рублів у вигляді позики, яка буде видана через "Ростехнології".

За підсумками перших дев'яти місяців 2009 року збитки "АвтоВАЗу" склали 19,7 мільярда доларів, а кредиторська заборгованість заводу перевищила 90 мільярдів рублів, з яких 1,236 мільярда - прострочені борги. Як повідомив президент "АвтоВАЗу" Ігор Комаров, в жовтні Волзький автозавод витратив на обслуговування свого боргу 770 мільйонів рублів.

Читайте також:

"АвтоВАЗ" припиняє випуск легендарних "п'ятірок" і "сімок"

"АвтоВАЗ" звільняє 27 600 людей

Віце-президента "АвтоВАЗу" госпіталізували з інфарктом одразу після призначення

Президент "АвтоВАЗу" пішов у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: