У Пенсійному фонді виникла дірка у 7 мільярдів

Пенсійний фонд недоотримав багато грошей в першу чергу через "чорні" зарплати, які отримують українці.

У першому кварталі року дефіцит Пенсійного фонду склав 6,6 мільярда гривень. Надходження до бюджету ПФ становили 33,4 мільярда гривень, а загальний обсяг витрат на пенсії - 40 мільярдів гривень.

Про це повідомив голова правління фонду Олексій Зарудний.

За його словами, у січні-лютому власні надходження ПФ становили 22,5 мільярда гривень. Ця сума на 600 мільйонів більша, ніж за аналогічний період минулого року, і становить 111% від запланованих показників.

Загальний обсяг витрат на виплати пенсій у січні-березні становив 40 мільярдів гривень, що на 6,7 мільярда більше, ніж у січні-березні минулого року.

Станом на 1 квітня середній розмір пенсії в Україні становив 912,81 гривні, що на 135 гривень більше, ніж 1 квітня минулого року.

Зарудний відзначив, що за підсумками першого кварталу Пенсійний фонд забезпечив своєчасні виплати всіх пенсійних зобов`язань держави. Основними проблемами у наповненні бюджету фонду він назвав збільшення кількості випадків виплати зарплат "у конвертах".

Нагадаємо, нещодавно голова Пенсійного фонду виступив за встановлення рівних умов сплати внесків до ПФ для найманих працівників і суб'єктів підприємницької діяльності.

За підсумками 2009 року дефіцит бюджету Пенсійного фонду повинен становити 13 мільярдів 53 мільйонів 39,7 тисячі гривень, дохідна частина – 151 мільярд 89 мільйонів 52,8 тисячі гривень, видатки -164 мільярди 142 мільйони 92,5 тисячі гривень.

Дефіцит ПФ покривається за рахунок коштів держбюджету.

Читайте також:

Держава недораховує пенсіонерам законні виплати

Підприємцям підвищать виплати у Пенсійний фонд

Опитування: Більше 30% українців ледве зводить кінці з кінцями

Замість підвищення пенсійного віку уряд виводитиме зарплати з "тіні"

ВідеоЗарудний про виплату пенсій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: