У Пенсійному фонді розповіли, як зростуть виплати в 2017 році

Середня пенсія сягне 2 тисяч гривень.

Середня пенсія в Україні у 2017 році складатиме 2001 гривню. Про це заявила член громадської ради при Пенсійному фонді України Маріанна Онуфрик, повідомляє УНІАН.

За її словами, цифра випливає з параметрів, закладених до проекту державного бюджету на наступний рік. Там передбачено обсяг доходів фонду на рівні 283,2 млрд грн., із яких українська скарбниця виділить 141,3 мільярд у вигляді дотації. За підрахунками Онуфрик, середній розмір пенсійної виплати зросте порівняно з поточним роком на 270 гривень. Вона зазначила, що ці розрахунки вже включають підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн з 1 січня 2017 року – від цього додатково планується отримати 14,8 млрд грн. відрахувань до Пенсійного фонду. "Розрахунки поки не остаточні, далі справа за Мінфіном. Також важливо підкреслити, що бюджет Пенсійного фонду розрахований на чинній законодавчій базі, тобто осучаснення пенсій не враховано", - зазначила Онуфрик.

Як уже повідомлялося, від 1 січня 2017 року в Україні мають запровадити переведення усіх пенсійних справ в електронну форму. Завдяки нововведенню, пенсію можна буде оформити без прив'язки до місця проживання чи роботи, заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

ВідеоУ ВР хочуть зменшити пенсійний вік для жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: