У передноворічні дні українці мріють про дорогі подарунки, подорожі та допомогу в боротьбі із хворобою

Перед новорічними святами і дорослий, і малюк мріють про подарунки та здійснення бажань.

Аукро
Український інтернет-аукціон Aukro.ua проаналізував, що хочуть отримати українські інтернет-користувачі - учасники акції "Аукро дарує 50 тис. гривень на виконання вашої мрії" в подарунок.

Виявляється, 25% користувачів мріють про дорогий подарунок собі: професійну техніку (найчастіше це фотоапарати Canon і Nikon), ноутбуки, РК-телевізори і монітори, ігрові приставки та IPad. А також - про якісні музичні інструменти - скрипку, барабанну установку і гітару. Наприклад, один з користувачів мріє про гітару Gibson Les Paul Standart: "Вчуся грати на гітарі, є помітні успіхи. Але не можу навіть вийти на сцену, бо не маю обладнання, яке мені б дозволило це зробити. Дуже мрію стати власником Gibson Les Paul Standart, тоді у мене не буде іншого шляху, як підкорити велику сцену і радувати Вас своїми творами".

Приблизно 19% користувачів мріють про подорож. Один користувач хоче з'їздити до Афганістану, де служив в армії, інша учасниця акції - подарувати батькам поїздку до фьордів у Норвегії, третій - піднятися на гору Кайлас, четвертий - подивитися на власні очі ігри НБА. "Блакитна мрія" - це піднятися в корону знаменитої Статуї Свободи і поглянути на світ з її висоти, - пише один з користувачів".

Приблизно сьома частина користувачів просить про допомогу своїм тяжко хворим родичам чи дітям. "Мрія в мене - все тільки для мого синочка Дімулі, щоб він одужав, - розповів учасник акції. - У сина діагноз ДЦП, йому необхідний прилад Вертикалізатори Camel для полегшення життя".

Близько 12% користувачів думають не про своє благо, а про те, як подарувати щастя оточуючим. Це і маленькі діти, і пацієнти онкологічного відділення, і сусідська дівчинка з цукровим діабетом, і діти і підлітки багатоповерхового будинку, що мріють про свій спортивний майданчик. "Провести освітлення вулиць мого рідного міста, висвітлити кожен куточок, щоб батьки не боялися за своїх дітей, коли малюки повертаються зі школи або занять у творчих колективах, коли молоді дівчата йдуть з навчальних закладів, з роботи або просто гуляють по місту. Наше життя і так повне різних неприємностей, то нехай хоч трішки спокою жителям принесе світло, особливо у віддалених і темних закутків".

По 8% користувачів мріють про власний автомобіль (наприклад, один з учасників акції - про відновлення заповіданого дідом "Москвича-401" 1954 року випуску) та про ремонт у кімнаті або будинку або будівництві будинку. Також часто користувачі мріють зробити ремонт у дитячій кімнаті дитини, щоб подарувати йому частинку казки.

Кілька мрій користувачів Аукро були пов'язані з політикою. Зокрема, один з користувачів мріє "виїхати з цієї кошмарної країни". Інший – "щоб наш президент і уряд нарешті почали думати про народ".

Переможницею акції з великим відривом у кількості набраних голосів користувачів стала киянка Вікторія Ковальчук. Вона розмістила мрію про медичне обладнання - вертикалізатор, за допомогою якого її 11-річна донька Ірина зможе ходити, і курс реабілітації в клініці професора Козявкіна у Трускавці.

А вже 20 грудня на Аукро стартує нова акція: користувач Дід Мороз буде продавати свої подарунки за 1 грн.! Серед подарунків - побутова техніка, електроніка, фотоапарати і відеокамери ... Щоб купити приз за 1 грн., потрібно буде всього лише правильно відповісти на питання про час.

Мрії збуваються разом з Аукро!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: