У податковій почалися глобальні реформи і кадрові "чистки"

"Ми розпочали реформування податкової служби. Без перебільшення можу сказати, що це – найбільша реорганізація в історії нашого відомства".

У Державній податковій службі почалася масштабна реорганізація, повідомив голова відомства Віталій Захарченко.

За його наказом у податковій були введені в дію тимчасова структура та штатний розпис ДПС.

"Згідно з наказом, кількість структурних підрозділів центрального апарату ДПС скорочено. На базі 33 департаментів та управлінь створено 22 структурних підрозділи", - йдеться у повідомленні.

Крім того, скорочено чисельність керівного складу податкової та на 20 відсотків – чисельність працівників центрального апарату.

"Ми розпочали реформування податкової служби. Без перебільшення можу сказати, що це – найбільша реорганізація в історії нашого відомства", - зазначив Захарченко.

За його словами, головною метою такої "революції" є створення нової структури, в якій би органічно та чітко було визначено функціональні обов'язки для кожного підрозділу, враховуючи скорочення чисельності працюючих.

Нагадаємо, що 21 березня на засіданні керуючої ради комітету з економічних реформ президент Віктор Янукович доручив Кабміну забезпечити розробку впродовж місяця програми реформування податкової та митної служб.

Читайте також:

Янукович наказав Кабміну реформувати податкову та митницю

Депутати знову відмовились ліквідувати податкову міліцію

Підприємці не можуть розібратися з новим Податковим кодексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: